Україна закликала Угорщину діяти проти агресії РФ разом зі світом

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав міністра зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петера Сійярто долучитися до зусиль міжнародної спільноти з метою стримування російської агресії в Україні.

Зустріч глав зовнішньополітичних відомств країн відбулася в Мілані на полях 25-го міністерського засідання ОБСЄ.

Український міністр “поінформував угорського колегу про акт агресії Росії проти України в акваторії Керченської протоки та закликав офіційний Будапешт долучитися до заходів міжнародної спільноти зі стримування російського агресора”.

Крім того, міністри домовилися активізувати міжрегіональну співпрацю та прискорити реалізацію спільних прикордонних інфраструктурних проектів, зокрема тих, які 26 листопада були обговорені на рівні заступників міністрів України та Угорщини Василя Боднара та Левента Мадяра.

Також під час зустрічі було обговорено питання впорядкування надання угорської допомоги в розвиток Закарпаття, яку координуватимуть новопризначений посол з особливих доручень МЗС України Микола Балтажи та уповноважений міністра з питань розвитку співробітництва між областями Саболч-Сатмар-Берег та Закарпатської області Іштван Грежа.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *