Затриманий в Ужгороді угорський лідер Брензович роками сіяв сепаратизм на Закарпатті

Лідер «Товариства угорської культури Закарпаття» та екс-нардеп Василь Брензович підозрюється у державній зраді, і це логічно, так як останні 10 років працював над ідеєю створення угорської автономії на Закарпатті.

Як стало відомо сьогодні, правоохоронці мають беззаперечні докази антиукраїнської діяльності Василя Брензовича на користь Угорщини.

Підтвердження його дій у змові з угорськими урядовцями можна знайти навіть у мережі Інтернет, як то до прикладу лобіювання створення Притисянського району – окремого виборчого округу, де проживають виключно угорці і, у такий спосіб, можна було хоч якось відокремити частину Закарпаття.

На щастя, тоді у 2019 році Василь Брензович програв ЦВК суд, округ так і не створили, а сам він тоді не пройшов у народні депутати, програвши на власному окрузі.

Більше того, крім сепаратизму, пан Брензович полюбляє хильнути зайву чарку горілки, а після цього проводити наради з підлеглими в офісі «Товариства угорської культури Закарпаття», де одноосібно приймає рішення про виділення коштів угорських благодійних фондів.

Про пиятство пана Брензовича можна дізнатись навіть із сотень коментарів, якими засіяний інтернет-простір Закарпаття. Дехто каже, що ці коментарі взагалі пишуть члени підконтрольного йому ТУКЗ-КМКС, яким вже набридло з цим миритися, коли важливі наради пан Брензович проводить не зовсім в адекватному стані, а можливо і сідає так за кермо.  

Прикладів таких негативних відгуків про лідера ТУКЗ є дуже багато, особливо на популярних регіональних інтернет-виданнях. Пропонуємо почитати деякі з них:

Як видно із зроблених скрінів, це коментарі зовсім різних читачів до різного роду інформаційних повідомлень про голову КМКС, де навіть етнічні угорці негативно відгукуються про його пиятство.

До речі, про відмиті гроші благодійних фондів Угорщини. На цих грошах лідер ТУКЗ зміг скупити нерухомість у центрі Ужгорода, побудувати дорогі будинки, квартири та, навіть, їздити на автомобілі за понад 1 млн грн.

З усім цим можна ознайомитись за посиланням журналістського дослідження про безбідне життя Василя Брензовича: https://www.ukrinform.ua/rubric-elections/2741451-miljoni-dolariv-dla-ugorciv-brenzovica-foto-dokumenti.html 

Сподіваємось, що пан Брензович, будучи поважним другом самого прем’єра Угорщини Віктора Орбана, не просто щотижня відвідує Будапешт аби посидіти за столом, а вирішує дійсно проблемні питання угорців Закарпаття. 

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *