В Угорщині відбулося засідання Ради громадських організацій української меншини

Відбулося віртуальне засідання Консультаційної Ради громадських організацій української меншини в Угорщині при посольстві України, за результатами якої української меншини зробили заяву на підтримку України в протидії російській агресії.

Як передає Укрінформ, про це повідомило посольство України в Угорщині.

У зустрічі взяли участь голова Товариства української культури Угорщини Ярослава Хортяні, голова Української Асоціації «Єдність» Вікторія Петровська, член правління Українського культурного об’єднання області Чонград Вікторія Штефуца.

Зауважується, що на зустрічі надзвичайний і повноважний посол України в Угорщині Любов Непоп поінформувала представників громадських організацій української меншини про загострення безпекової ситуації у зв’язку з нарощуванням військової присутності РФ на тимчасово окупованих територіях України в Луганській і Донецькій областях та в Криму, а також поблизу українського кордону.

Фото: посольство України в Угорщині
Фото: посольство України в Угорщині

«Подякувавши українцями Угорщини за підтримку України в питанні відновлення її територіальної цілісності та миру, а також за лист Голови ТУКУ Я.Хортяні до Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини П.Сійярто з закликом продовжити підтримку України, на який була отримана позитивна відповідь про подальшу підтримку Будапештом територіальної цілісності та суверенітету України», – йдеться в повідомленні.

Також посол звернулася з проханням до української громади та надалі доносити правдиву інформацію про російську агресію до угорського суспільства та підтримати дії Уряду Угорщини, спрямовані на допомогу Україні як на двосторонньому рівні, так і в рамках ЄС та інших міжнародних організацій, в тому числі шляхом посилення санкційного тиску на РФ.

«Учасники зустрічі висловили спільну позицію щодо засудження російської агресії проти України та підтримки зусиль з відновлення  територіальної цілісності та миру в Україні», – йдеться в повідомленні.

Громадські організації української меншини в Угорщині зробили заяву на підтримку України в протидії російській агресії.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *