По обидва боки патріотизму: за що депутатка Закарпатської обласної ради Ілдика Орос отримала нагороду від уряду Угорщини?

Якраз на тлі святкування 29-ї річниці незалежності України, в той час, коли на Софійській площі Президент з дружиною вшановували пам’ять полеглих захисників України, в найбільш західному куточку країни відбувся доволі знаковий момент, який залишився непоміченим українським суспільством.

В той час, коли Президент вручав державні нагороди українським громадянам за заслуги перед державою, окремі закарпатські фігури, що займають не останнє місце в органах державної влади, приймають не зовсім зрозумілі подарунки від уряду сусідньої країни.

Саме так. Допоки наша увага була зосереджена на святкуванні 29-ї річниці незалежності, Президент Угорщини Янош Адер нагороджує депутатку Закарпатської обласної ради Ілдику Орос, за сумісництвом – голову постійної депутатської комісії Закарпатської обласної ради з питань з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики, державною відзнакою.

На знак десятиліття її «надзвичайно плідної праці» (в інтересах якої держави?) в галузі угорськомовної вищої освіти Закарпаття та відданої культурно-громадської діяльності, Президент Угорщини нагороджує її угорським орденом Середнього Хреста.

Особливо цинічним у цьому є те, що Ілдика Орос якнайкраще усвідомлює справжню ганебну ціль такого нагородження і маніпуляції з боку уряду Угорщини. Без сумніву, ця пані цілковито усвідомлює свою роль у відстоюванні інтересів суміжної держави на противагу українській ідеї державності і самобутності, яку вона, як державний діяч, мала б! берегти як зіницю ока.

Цікаво спостерігати як у інформаційних атаках на Україну задіяні українські громадяни угорського походження. Наші громадяни, до того ж ті, що є «владою» в справах освіти.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *