Політична агітація від депутата Національної асамблеї Угорщини

Нагадуємо, що політична партія«КМКС-Партія угорців України» для досягнення бажаного результату вдалася до порушення законодавства України шляхом «організації» політичних агітацій за участі іноземних громадян. 

Черговим «агітатором» став депутат Національної асамблеї Угорщини, депутат Християнсько-демократичної народної партії УгорщиниНочо Ловрінца (Lorinc Nacsa), який публічно звернувся до угорців Закарпаття, закликав прийти на вибори 25 жовтня п.р. та зробити правильний вибір, а саме віддати свій голос за «КМКС-Партія угорців України». Агітацію іноземця можна подивитися за наступним посиланням – https://fb.watch/1WAOsY3F15/.

Проаналізувавши відео-звернення Ночо Ловрінца, у його змісті посадовець звертається до угорської меншини з наступними словами (у перекладі з угорської мови):

«Цієї неділі будуть вибори у Закарпатті. Ми бачимо, що завдяки роботі «КМКС» та завдячуючи угорському уряду за останні 5 років було реалізовано проектів більше ніж за попередні 25 років. Тому, всіх хочу запевнити, особливо молодь, щоб взяли участь у виборах і вибрали шлях до розвитку. І ви, проживаюча на території Угорщини закарпатська молодь, на даний час доля вашої Батьківщини вирішується, ідіть додому голосуйте. Давайте Закарпаття, давайте «КМКС».

Також слід зазначити, що Ночо Ловрінц на відміну від своїх попередників, у своєму зверненні акцент зробив на молоде покоління угорської громади Закарпаття, яка проживає по різних причинах на території Угорщини, яким наголосив про важливість цьогорічних виборів для подальшого розвитку громади на Батьківщині.

До речі, Василь Брензович, напередодні виборчого процесу, розуміючи важливість потенційних виборців – осіб, які наразі перебувають закордоном, спільно з посадовими особами Угорщини робить політичну «піар акцію», а саме нібито «вирішує питання» відкриття угорського кордону у день виборів.    

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *