Скандал: політична агітація депутата парламенту Угорщини від політична партія «Фідес» Оттіло Тілкі

Редакція нагадує, що напередодні проведення в Україні місцевих виборів 2020 року, серед представлених в Закарпатській області політичних сил, в скандал потрапила «КМКС-Партія угорців України», лідери якої залучили посадових осіб Угорщини для проведення агітаційної кампанії. 

Лідер «КМКС» Ласло Брензович напередодні виборчого процесу, організував політичну агітацію від свого товариша, посадовця високого рівня, депутата парламенту Угорщини від політична партія «Фідес» Тілкі Оттіло, який записаввідео-зверення до угорської громади Закарпаття – https://fb.watch/1OEtUiYNba/.

У відео-матеріалі угорський посадовець, як і його попередники Арпад Потапі та Іштван Грежа, закликав угорців прийти на вибори 25 жовтня п.р. та проголосувати за політичну партію «КМКС».

За результатами аналізу зазначеного звернення, Тілкі Оттілоперебуваючи у дворі Закарпатського угорського інститут імені Ференца Ракоці ІІпублічно звернувся до угорців з наступними словами (у перекладі з угорської мови):

«Дорогі закарпатці! Дуже важливо, щоб 25 жовтня ви пішли проголосувати за нашого стратегічного партнера, за КМКС, адже в останній час відбулись очевидні розбудови, які здійснені спільно, разом. Як декларує КМКС — для них головне Закарпаття. Хай буде так і для вас, тому приходьте і голосуйте за списки КМКС на всіх рівнях. Вперед КМКС, вперед Закарпаття!».

Ласло Брензович високо оцінив старанність свого угорського товариша, опублікував підготовлене ним відео-зверненням на особистій сторінці «Facebook» та надав власний коментар, у якому повідомив наступне (у перекладі з угорської мови):

«Цієї неділі ми зіткнемося із вирішальними виборами. Спільно з депутатом парламенту Угорщини від політична партія «Фідес» Оттіло Тілкі ми будемо працювати над ліквідацією нестерпних умов та відкриття нових прикордонних станцій. Для цього прошу підтримати. Для нас Закарпаття на першому місці і тому інтереси мешканців регіону – найважливіші».

         Можна зробити висновок про те, що Ласло Брензович до цьогорічних місцевих виборах готувався ретельно, щоб не розчарувати своїх «керівників» в Угорщині, оскільки ще одну поразку йому б не пробачили.   

         Тілкі Оттіло є частим гостем на Закарпатті, бере активну участь у культурних та урочистих заходах, які організовує особисто Ласло Брензович.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *