Політична агітації уповноваженого міністра Угорщини Іштвана Грежі

Продовжуємо серію публікацій про втручання Угорщини у внутрішні справи України шляхом проведення прямої політичної агітації за участі офіційних осіб Будапешту напередодні проведення місцевих виборів 2020 року. 

Іштван Грежа: Ми підтримуємо бажання, щоб всі угорці України говорили державною мовою

 У попередній статті, редакція надала інформацію про державного секретаря з питань національної політики Угорщини Арпада Потапі, який декілька разів відкрито політично агітував за «КМКС-Партію угорців України», лідером якої є Ласло Брензович – http://madyar.info/09/11/2020/skandalna-agitacziya-na-zakarpatti-lider-kmks-laslo-brenzovych-vyyavysya-osnovnym-organizatorom/.

         Наступним посадовцем Угорщини, який також вирішив «подати руку» Ласло Брензовичу та закликати угорську громаду Закарпаття віддати свій голос виключно за «КМКС», як єдину політичну партію, що зможе забезпечити права та свободи угорців, виявився скандально відомий  уповноважений міністра з питань розвитку співробітництва області Сабольч-Сатмар-Берег та Закарпатської області та координації програми розвитку дитячих садків Карпатського басейну Іштван Грежа.

Іштван Грежа за декілька днів до виборівна власній сторінці в мережі «Facebook» опублікував відповідне звернення до представників угорської громади Закарпаття, яких публічно закликав прийти на вибори 25 жовтня п.р. та проголосувати за політичну партію «КМКС» https://www.facebook.com/grezsaistvan/photos/a.2293453784314638/2761428017517210/.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *