У Сегеді відбулася презентація угорськомовної “Книги про долі з фронту – Уривки війни”

14 листопада 2019 року в Сегеді на кафедрі політології факультету держави і права Сегедського університету пройшла третя презентація в Угорщині «Книги про долі з фронту – Уривки війни» журналістки угорського телеканалу АТV Ілдіки Епер’єші та українського репортера Олександра Качури, виданої угорським виданням «Kossuth Kiadó».
Автори книги І. Епер’єші та О.Качура розповіли студентам та викладачами кафедри про ідею та історію створення книги, яка написана у формі інтерв’ю з представниками місцевого населення Сходу України, з українськими військовими, добровольцями та волонтерами, з переміщеними особами, а також з полоненим російським військовим – безпосереднім учасником російської військової агресії проти України, та дає можливість зрозуміти методи гібридної війни, які Росія використовує проти України, а також проти всього цивілізованого світу.
Присутні в аудиторії мали можливість задати питання авторам книги, а також одному із героїв книги – колишньому українському військовому родом із Закарпаття, учаснику АТО Петеру Філіповичу.+4

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *