Спутник V – ВАКЦИНА РОЗБРАТУ, ВАКЦИНА ПОПУЛІЗМУ І ДИКТАТОРІВ

Російська вакцини від “Спутник V”, яка не схвалена ВООЗ стала вакциною «невезения» для деяких урядів, а керівництво РФ перетворило її на справжній геополітичний інструмент.

Всі знають по скандал із словацьким прем’єром Ігорем Матовичом. Мало того, що він невдало пожартував, так тепер у Словаччині політична криза – урядова коаліція на межі розпаду, дострокові вибори і розпуск парламенту.
Наслідки – дози «Спутніка»… 😬

Ще одна сусідка України також купила «Спутник V». Звісно ж, не є дивним, що в орбанівській Угорщині першими в Європі затвердили використання “Спутник V” (на рівні з Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca).
Премєр Угорщини Пейтер Сіярто, як і українські урядовці, зустрічав вакцину «Спутник» прямо в аеропорту, показуючи важливість моменту.

Росія також сподівається на угорські фармзаводи і виробництво свого «Спутника» в Угорщині, що б дозволило їй розширити виробництво та збільшити свій вплив. Ну, а знаючи про дружбу Путіна і Орбана, партію якого, до речі, вигнали з впливової групи в Європейському парламенті – це тепер видається дуже реальним.
🤔Цікавим ще є питання:

Угорщина і Орбан люблять маніпулювати темою закарпатських угорців. Чи впихнуть своєму закарпатському електорату «Спутнік»? Оформляючи його як гуманітарну допомогу через свої так звані «благодійні фонди».

🤔Чи будуть зустрічати російську вакцину закарпатські урядовці, які так люблять фотографуватися з гум допомогою Орбана⁉️
Чи все ж таки посоромляться?
Ну, що ж, чекаємо розвитку подій…

Ще один цікавий факт про “Спутник V: ізраїльська влада погодилася таємно закупити російський препарат “Спутник V. Цього зажадали сирійці, які утримували громадянку Ізраїлю. Згідно угоди, Ізраїль заплатить Росії за відправку “Спутника V” режиму президента Сирії Башара Асада.

Друзі –диктатори Путіна вимагають диктаторської вакцини… Смішно, їй-Богу.
🤯🧠 Ще більш дивним виглядає той факт, що Росія впарює свій шмурдяк світові, а своїх громадян не вакцинує. Мабуть даються взнаки промиті телевізором мізки росіян, які навряд чи підуть щепитися.
Тож російський «Спутник» – вакцина для експорту. Для експорту впливу, розбрату та політичних криз. Що дуже на руку Путіну.

Бережіть здоров`я. І здоровий глузд!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *