Вистава „У нашім раї на землі” за творами Т.Шевченка Закарпатського академічного обласного театру ляльок “БАВКА”

Відзначення 205-х роковин від дня народження Тараса Шевченка продовжилося в Центрі української культури у Будапешті виставою „У нашім раї на землі” за творами Т.Шевченка Закарпатського академічного обласного театру ляльок “БАВКА”. Актори-лялькарі за допомогою театральних засобів, візуалізації, музики, співу оживили поетичні образи та ознайомили дітей з поезію Кобзаря. Режисером-постановником виступив Заслужений артист України Олександр Куцик – один із корифеїв лялькового мистецтва в Україні. Було створено надзвичайно вдалі образи маленького хлопчика, можливо великого поета в майбутньому та журавля, який уособлює собою душу українського народу, що надзвичайно вдало доповнюють один одного.

Вистава справила враження яскравого видовища і залишила незабутні спогади у юних українських глядачів.Свято продовжилося виставою за творами Т. Шевченка „У нашім раї на землі” Закарпатського академічного обласного театру ляльок “БАВКА”. Актори-лялькарі за допомогою театральних засобів, візуалізації, музики, співу оживили поетичні образи та ознайомили дітей з поезію Кобзаря. Режисером-постановником виступив Заслужений артист України Олександр Куцик – один із корифеїв лялькового мистецтва в Україні. Було створено надзвичайно вдалі образи маленького хлопчика, можливо великого поета в майбутньому та журавля, який уособлює собою душу українського народу, що надзвичайно вдало доповнюють один одного.

Залишається додати, що чудова вистава театру ляльок “Бавка” для української малечі була організована Самоврядуванням українців Х-го району Будапешта за підтримки Державного самоврядування українців Угорщини.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *