Відзначення 205-річчя від дня народження Тараса Шевченка

9 березня 2019 року Державне самоврядування українців Угорщини за підтримки Самоврядування українців Х-го району Будапешта відзначили 205-ту річницю від Дня народження поета-пророка української нації Тараса Григоровича Шевченка. Президент ДСУУ Юрій Кравченко разом з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Угорщині Любов Непоп, речником української національної меншини в Угорському Парламенті Брігіттою Суперак, головою Столичного самоврядування українців Грексою Лілією поклали вінки і квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

«Минають дні, минають ночі…», «Мені тринадцятий минало…», «Зоре моя вечірняя…», «Тече вода з-під явора…» та інші вірші прозвучали у виконанні учнів Недільної школи при Державному самоврядуванні українців Угорщини, які разом зі своїми батьками взяли участь у вшануванні пам’яті Кобзаря.

Відзначення 205-х роковин від дня народження Тараса Шевченка продовжилося в Центрі української культури у Будапешті виставою за творами Т.Шевченка „У нашім раї на землі” Закарпатського академічного обласного театру ляльок “БАВКА”.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *