Спутник V, політичні вакцини та ДНК – фейки Кремля

💉Попри те, що в Угорщині доступні кілька вакцин для використання від коронавірусу, прем’єр Пейтер Сійярто демонстративно вакцинувався російським Спутником V. 🤔. Принаймні він так повідомив у себе на фейсбук сторінці та закликав своїх співгромадян щепитися.
 
😈Розуміючи,що виробництво вакцин відкриє дорогу на ринки ЄС, а за тим – і зняття низки інших санкцій, Росія впарює свій «Спутничок» своїм відданим сателітам. Угорщина тут не одна. Австрійці, які щепляться Рfizer, теж думають (але тільки думають!) дозволити Спутник V. Так, ми пам’ятаємо, що Путін витанцьовував на весіллі у керівниці австрійського МЗС Карін Кнайсль…😬

☝🏻👨🏻‍💻До слова, вся інформаційна атака на вакцину британсько-шведської компанії Astra Zeneca  Covishield(вироблену в Індії) здійснюється саме через проросійські ЗМІ та проросійські групи, чати,телеграм-канали.

☝🏻🇷🇺Також кремлівськими ЗМІ та блогерами поширювався фейк що Рfizer змінює ДНК людини.

⚠️‼️Справа в тім, що саме російська вакцина Спутник V досі не завершила свої клінічні випробування, а друга фаза проводиться лише на здорових молодих людях. І саме в складі 💉🧬російського Спутника V є ДНК, який кодує протеїн, тобто ті люди, які бояться ДНК-вакцин, повинні боятися також “Спутника V”‼️
 
Незважаючи на все це, сусідня країна – Угорщина, активно просуває російську політику і вакцини в Європі.
 
🔴Справа в тім, що партію Орбана «Фідес» витурили із з групи Європейської народної партії у Європарламенті.
🔴А Байден прямо назвав Путіна вбивцею.
 
🤝🇷🇺🇭🇺Щоб якось загладити свої провали, Росія та Угорщина об’єднують свої зусилля.

Віктор Орбан з усіх сил заявляє, що мати будь-яку вакцину – краще, ніж не мати жодної. ⚠️ І саме ці наративи поширюють угорські боти та тролі в закарпатському сегменті соцмережі «Фейсбук»)!
 
Водночас угорське населення скептично ставиться до російської вакцини, відмовляється щепитися. І незважаючи на всі політичні старання Орбана, ріст захворювання, смертність досить висока, про що свідчить строгий карантин в Угорщині.
 
👉🏻Політика Орбана у історії про вакцини – це радше геополітичний шпагат, ніж рішення, продиктовані справжніми міркуваннями охорони здоров’я.

👉🏻Політика Росії🇷🇺 також зрозуміла і ясна, як білий день – зняття економічних санкцій та  дестабілізація політичної цілісності Євросоюзу🇪🇺.

💉Тут нічого дивного – джаст бізнес і політичні вигоди 😈

🤳🏻Мисліть критично, бережіть здоров`я та інформаційний простір від фейків і ворожих наративів.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *