Бій за 87 округ на довиборах в Раду, і до чого тут Закарпаття

У наших ЗМІ скандальні вибори до ВР на Прикарпатті відомі тільки завдяки депутату Тищенку та Вірастюку.

☝🏻Але для Закарпаття 87 виборчий округ (Надвірнянський район, Івано-Франківська область) цікавий тим, що тут балотувався наш «гуцул» – представник проорбанівської партії «КМКС» Партія угорців України» – Йосип Йосипович Резеш.

👉🏻Так, це колишній начальник відділу національностей і релігій Закарпатської ОДА, улюбленець Геннадія Москаля. Йосип Резеш внесений до списків сайту “Миротворець”.

👉🏻У 2018 році, під час візиту на Закарпаття посла США Марі Йованович, Резеш, будучи державним посадовцем в Закарпатській ОДА ❗️скаржився пані Йованович і просив захисту прав угорців.

Тепер питання: як❓⁉️
Як пан Йосип не побоявася болотуваватися до ВР від Івано-Франківщини ❓❓❓Адже це батьківщина Бандери! Так, і тих всіх вигаданих «націоналістів», від яких палає в Угорщини та «КМКС» 😱.

І який наш кандидат Резеш Йосип сміливий та відданий – пішов заради політики у лігво націоналістів. Правда отримав там 7 голосів (і то, напевно, куплених).

🤔Може «КМКС» Партія угорців України» спростують свої заяви про тих страшних українських націоналістів, які існують в їх уяві? Було б логічно і справедливо. І вибори на Франківщині – тому підтвердження.

До слова, попри деякі юридичні аспекти участі КМКС у виборах, Івано-Франківщина давно в сфері інтересів угорських партій. Там у 2020 році відкрили «Угорський культурно-освітній центр». Без сумніву, щедро фінансується різними «благодійними» фондами.

Крім Йосипа Резеша, у виборах, але вже у 50 виборчому окрузі (м. Покровськ, Донецька обл.) взяв ще один представник «КМКС» – Іштван Добша.
Хоча нашим хлопцям потрапити в парламент не вдалося, плани в них є. «КМКС» Партія угорців України» активно здійснює політичну експансію поза Карпати.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *